Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

De Lijn/

Jonckheere Transit 2000 #4989

7 april 2014 - Genk, zajezdnia przy Hermeslaan
Author: Michał Gubski

Jonckheere Transit 2000 #4991

21 august 2010 - Hasselt, Leopoldplein. Jako mieszkaniec ROW kopalnie węgla kamiennego mam na co dzień. Dwa szyby widzę nawet ze swojego domu. Niemcy też odwiedzam w regionie gdzie wiele kopalń było, a niektóre w dalszym ciągu istnieją. Jak się okazało Belgia mi nie odpuści. Widoczny na zdjęciu Transit jedzie do kopalni w Beringen :P Abstrahując od tego kopalnianego fatum warto napisać iż wizyta w Belgii nie tylko dała mi możliwość sfotografowania kilku egzemplarzy tego egzotycznego dla nas autobusu, ale również przejażdżki jednym z nich. Od strony technicznej należy nadmienić iż jest to standardowy autobus 12 metrowy, niskowejściowy lub niskopodłogowy do którego budowy wykorzystuje się podwozia własne (w ramach koncernu VDL SB200), Scania(obecnie już niedostępna opcja) lub Volvo. Sam pojazd nie wyróżnia się niczym szczególnym. Stylistycznie trochę toporny(zwłaszcza tył), wnętrze potwornie smutne(przynajmniej te w sieci De Lijn są od środka praktycznie całkowicie szare), ale za to solidnie zmontowane.
Author: Amalio

Comments: 2

Jonckheere Transit 2000 #5011

25 july 2008 - Brugia, Rynek Piątkowy ;)
Author: JacekM
newsercenzoredytor
Comments: 2

Jonckheere Transit 2000 #5012

14 august 2017 - Knokke, Station. Kameralny kraniec w rejonie wschodniego krańca belgijskiego wybrzeża. Tuż obok końcowy przystanek linii kolejowej Kusttram oraz stacja kolejowa. Wokół tłumy rowerzystów.
Author: Sadorg
cenzoredytor

Jonckheere Transit 2000 #5113

19 december 2007 - Bruxelles, Gare du Midi. Regionalny dworzec autobusowy.
Author: straszny
newserlimitercenzoredytorgoddriver