Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Tarnobrzegu Karol Szczepanik/

MAN ÜL313 #058

16 september 2018 - Skopanie, ul. Jana Pawła II. Kolejna świeżość od tarnobrzeskiego MPK, tym razem na liniach pracowniczych do Mielca do zakładu Lear. Srebrny "turystyk" spędza weekendową przerwę na przystanku w Skopaniu, gdzie przebiega kurs `bis` relacji Tarnobrzeg - Mielec przez Wolę Baranowską.
Author: Michał
newser
23 september 2018 - Tarnobrzeg, ul. Żeglarska. Srebrny turystyk wraca z wynajmu.

Pozdrowienia dla kierowcy :)

Author: Michał
newser
Comments: 2

27 january 2020 - Padew Narodowa, ul. Ludwiki Uzar-Krysiakowej. Nareszcie złapałem drugiego srebrnego "turystyka" w reklamie firmy, do której zawozi pracowników. Dodatkowo przeprogramowano niemiecki napis na wyświetlaczu na nazwę tego zakładu.
Author: Michał
newser
Comments: 1

29 august 2020 - Skopanie, ul. Jana Pawła II
Author: Marcin Łańko (su44)

Comments: 2

4 march 2021 - Malinie. Srebrny MAN #058 regularnie kursuje na swojej stałej trasie relacji: Skopanie - Mielec - Skopanie przez Wolę Baranowską, Tuszów Mały, Malinie i Chorzelów.
Author: Michał
newser

MAN ÜL313 #059

23 november 2018 - Żarówka. Drugi ze srebrnych MAN-ów od kilku tygodni już w trasie na liniach pracowniczych do Mielca do zakładu Lear.
Author: Michał
newser
Comments: 1

9 july 2019 - Dulcza Wielka, ul. Ks. Kalinowskiego. Jakiś czas temu "srebrne" MAN-y kursujące na liniach pracowniczych otrzymały bardzo ładne reklamy zakładu, do którego przewożą pracowników.
Author: Michał
newser
Comments: 1

11 january 2021 - Siedleszczany, DW 985. Dzisiaj na krótką wizytę na warsztacie zjechał srebrny MAN #059, który od samego początku eksploatacji w tarnobrzeskim MPK obsługuje wyłącznie linie pracownicze relacji: Stara Jastrząbka - Mielec Lear - Stara Jastrząbka. Jednak tym razem otrzymał zdjęcie na trasie linii z Tarnobrzega.

Serdeczne pozdrowienia dla machającego kierowcy oraz podziękowania za współpracę :)

Author: Michał
newser