Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Tarnobrzegu Karol Szczepanik/

Mercedes-Benz 616 CDI / Auwärter Sprinter City Niederflur #053

13 november 2017 - Tarnobrzeg, al. Warszawska. Od poniedziałku (13 listopada 2017r.) na prywatnej linii MPK do Sandomierza kursuje taki bardzo ciekawy busik.
Author: Michał
newser
Comments: 1

5 january 2018 - Żarówka. Od 1 stycznia 2018r. komercyjna linia MPK Tarnobrzeg relacji Tarnobrzeg - Sandomierz - Tarnobrzeg z powodu nierentowności upadła. Stały bywalec na tej linii, czyli powyższy Sprinter został przeznaczony do obsługi linii pracowniczej na trasie: Stara Jastrząbka - Mielec - Stara Jastrząbka.
Author: Michał
newser
28 june 2018 - Stara Jastrząbka. Sprinter rusza na linię pracowniczą do Mielca. Ogólnie powyższy pojazd zbiera pasażerów do Radomyśla Wielkiego przez Dulczę Wielką i Dulczę Małą, po czym pełniutki kieruje się prosto na Mielec. Pozostałą część trasy obsługuje już większy autobus.
Author: Michał
newser
15 october 2018 - Tarnobrzeg, ul. Ocicka. Na przełomie września i października 2018r. Sprinter #053 wrócił do Tarnobrzega i obecnie wykonuje przewozy szkolne oraz mniej napełnione kursy pracownicze na trasie Tarnobrzeg - Mielec Lear - Tarnobrzeg.
Author: Michał
newser
12 november 2018 - Tarnobrzeg, ul. Zakładowa. Sprinter na linii "9BIS" wraca na pusto z Machowa.
Author: Michał
newser
9 december 2018 - Tarnobrzeg, ul. Leśna. Ładnie ozdobiony Sprinter dzisiaj uczestniczył w XV Paradzie Mikołajów.
Author: Michał
newser
28 june 2019 - Baranów Sandomierski, ul. Krakowska. Regularnie kursujący "Sprinter" #053 na linii pracowniczej relacji Tarnobrzeg - Mielec Lear - Tarnobrzeg odrobinę zmienił się wizualnie. Świąteczną reklamę zdjęto, zaś naklejono zewnętrzne oznaczenia z włącznie z numerem taborowym... #070.
Author: Michał
newser
17 december 2019 - Tarnobrzeg, ul. Dworcowa. Dzisiaj na hali MOSiR odbyła się miejska wigilia. W związku z tym dla "wiejskich" osiedli miasta został zorganizowany bezpłatny transport autobusem na to wydarzenie.
Author: Michał
newser
18 march 2020 - Tarnobrzeg, ul. Zwierzyniecka. Do czego to doszło, że na liniach miejskich w Tarnobrzegu pojawia się taki podmiejski busik... Mimo to, takie pojazdy są w zupełności wystarczalne w obecnym momencie, gdy z komunikacji miejskiej nie korzysta młodzież szkolna oraz seniorzy.
Author: Michał
newser
2 november 2020 - Tarnobrzeg, ul. Borów. Podmiejski "Sprinter" powrócił do obsługi tarnobrzeskiej komunikacji miejskiej. Wcześniej trochę pojeździł na liniach pracowniczych do zakładu Lear w Mielcu oraz przeszedł mały remont lakierniczy, dzięki któremu został odmalowany na biało.
Author: Michał
newser
Comments: 1

5 march 2021 - Tarnobrzeg-Sobów, ul. Bema. Szkarada chyba dorobiła się stałego przydziału na linię 14 - od jakiegoś czasu ciągle go na niej widuję. Okropny pojazd, moim zdaniem chyba najgorszy kursujący w Tarnobrzegu, głównie ze względu na to, że się po prostu nie nadaje do komunikacji miejskiej - wysokie fotele, wąskie przejście, wysoki stopień w środku, niska podłoga teoretycznie jest, ale nadal trzeba się do tego wozu wspinać, a chociażby kasownik umieszczony tak, że szczelina jest gdzieś na wysokości mojego (znaczy człowieka mającego nieco powyżej 180cm wzrostu) wzroku. A jedne czynne drzwi w związku ze strefami... Pominę, bo to standard w tarnobrzeskich autobusach. Choć tyle, że są z niskiej podłogi.
Author: solłej

Comments: 3