Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Tarnobrzegu Karol Szczepanik/

MAN NL263 #032

3 february 2016 - Tarnobrzeg, ul. Mechaniczna. Pozdrowienia dla kierowcy :)
Author: Michał
newser
29 march 2016 - Tarnobrzeg, ul. Zwierzyniecka. MAN o numerze #032 od dłuższego czasu ma stały przydział na linię "9BIS", czyli rano jedzie do Machowa, następnie pół dnia tam stoi i popołudniu odwozi pracowników do domów. Co ciekawe, w dni robocze wolne od nauki szkolnej #032 dodatkowo wykonuje kurs linii "B" z 16:10.
Author: Michał
newser
25 may 2016 - Tarnobrzeg, ul. Batalionów Chłopskich. Tarnobrzeskie MPK w sumie obsłużyło 4 kursy darmowej, dodatkowej linii w kierunku TPPT i z powrotem. Co ciekawe, linia ta obsługiwała jedynie dwa przystanki w mieście, na ulicy Kopernika przy Gimnazjum nr 2 oraz na ulicy Piłsudskiego niedaleko Gimnazjum nr 3.
Author: Michał
newser
23 june 2016 - Tarnobrzeg, ul. Bema. Pierwszym pojazdem MPK, który pojawił się w Sobowie był MAN #032. Po wysadzeniu pasażerów pod cmentarzem autobusy pojechały do centrum osiedla Sobów, gdzie nawróciły i z powrotem przyjechały w pobliże Cmentarza Komunalnego.
Author: Michał
newser
24 july 2016 - Tarnobrzeg, ul. Kajmowska. W związku z tym, że Festiwal Ognia, Siarki i Bębnów (S16) odbywał się na części ulicy Żeglarskiej, autobusy komunikacji miejskiej kursowały objazdem przez ciasne i kręte ulice (Kajmowska i Dworska).
Author: Michał
newser
18 august 2016 - Tarnobrzeg, ul. Wyszyńskiego. W piątek (19 sierpnia 2016 r.) tarnobrzeski Urząd Miasta na BIP-ie w końcu podał wyniki przetargu dotyczącego przewozów szkolnych na terenie miasta. Okazuje się, że wszystkie dostępne cztery zadania zgarnął obecnie wykonujący obsługę komunikacji miejskiej MPK Tarnobrzeg. To duża zmiana w tychże przewozach, bowiem przez ostatnie lata przewozy szkolne w mieście wykonywał PKS Tarnobrzeg.
Author: Michał
newser
6 september 2016 - Tarnobrzeg, al. Warszawska. Powyższy MAN po awarii powrócił do kursowania po tarnobrzeskich ulicach. Póki co, wykonuje wyłącznie poranne zadanie 2 odwożąc dzieci z osiedli Sielec i Zakrzów do Szkoły Podstawowej numer 9.
Author: Michał
newser
1 november 2016 - Tarnobrzeg, ul. Moniuszki -> ul. 1 Maja. W takie dni jak dzisiaj w centrum miasta jest pusto, dzięki czemu można zrobić zdjęcia w miejscach, w których w zwykłe dni nie da się wykonać. Powyższy MAN #032 wykonuje dodatkowy kurs linii "B" z godziny 8:40. W sumie zorganizowano sześć kursów popularnej "beczki" (8:40, 12:40, 13:40, 15:40, 16:40, 18:40).
Author: Michał
newser
7 november 2016 - Tarnobrzeg, ul. Ocicka. Czwartego MANa, który od soboty posiada reklamę fullback przedstawiającą ofertę telewizji "Nowa" udało się dzisiaj złapać na popołudniowym kursie szkolnym.
Author: Michał
newser
15 april 2017 - Tarnobrzeg, ul. Chrobaka. Obie dodatkowe linie specjalne ("I", "II") wyjeżdżały z Dworca PKP o godzinie 9:40, zaś powrót był zaplanowany na godzinę 12:00, czyli po zakończeniu miejskiego śniadania wielkanocnego. Niestety z frekwencją było bardzo słabo, oba autobusy przewiozły w większości puste powietrze.

Trasa linii "II": Dworzec PKP - Kwiatkowskiego - Zwierzyniecka - Wyszyńskiego - Grota Roweckiego - Mickiewicza - Orląt Lwowskich - Ocicka - Zamkowa - Chrobaka - Sienkiewicza - Grota Roweckiego - Mickiewicza - Hala MOSiR /powrót w kolejności odwrotnej/

Author: Michał
newser
Comments: 2

4 june 2017 - Tarnobrzeg, rondo Siarkowców. MAN #032 także otrzymał nową reklamę fullback.
Author: Michał
newser
29 july 2017 - Tarnobrzeg, Wisłostrada. Na dodatkową, darmową linię nad Jezioro Tarnobrzeskie, gdzie odbywa się impreza pt.: "Strasznie Fajny Festiwal", wypuszczono dwa 12-metrowe autobusy - powyższego #032, który wyjechał na kursy na godzinię 17:00 oraz MANa NL283 #007.
Author: Michał
newser
11 october 2017 - Tarnobrzeg, ul. Przemysłowa. Poranne zadanie nr 2 mające na celu przewieźć dzieci z osiedli Sielec i Zakrzów do Szkoły Podstawowej nr 9 obsługuje powyższy MAN #032, który wcześniej wykonał linię "9BIS" z 6:03 do Machowa. Powrotne kursy na tym zadaniu wykonuje obecnie MAN NÜ313 #042 oraz Kutsenits City III #040.
Author: Michał
newser
3 november 2017 - Tarnobrzeg, ul. Litewska. Tradycyjnie w dniach 2 - 8 listopada 2017 utworzono linię "C3", która ma zawieźć osoby na Mszę Świętą odbywającą się w Kaplicy przy Cmentarzu Komunalnym w Sobowie.

Trasa: Dworcowa - Sienkiewicza - Sikorskiego - Wyspiańskiego - Szpitalna - 1 Maja - Moniuszki - Piłsudskiego - Sikorskiego - Konstytucji 3 Maja (Kościół Serbinów) - Kazimierza Wielkiego - Sikorskiego - Warszawska - Litewska - Bema Cmentarz (powrót w kolejności odwrotnej, lecz przez ulicę Zwierzyniecką zamiast Konstytucji 3 Maja).

Author: Michał
newser
29 july 2018 - Sandomierz, ul. Żwirki i Wigury. Dzisiaj za "osiołki" na turystycznej linii "3" w Sandomierzu wyjechały dwa MANy #032 i #050. Frekwencja dopisała, bowiem wszystkie trzy autobusy (włącznie z Sancity 9 #16 z ZKMu) jeździły pełniutkie.
Author: Michał
newser
3 november 2018 - Tarnobrzeg, ul. Litewska. Tradycyjnie w dniach 2 - 8 listopada 2018r. utworzono linię "C3", która ma zawieźć osoby na Mszę Świętą odbywającą się w Kaplicy przy Cmentarzu Komunalnym w Sobowie.

Trasa: Dworcowa - 11 Listopada - Sienkiewicza - Sikorskiego - Wyspiańskiego - Szpitalna - 1 Maja - Moniuszki - Piłsudskiego - Sikorskiego - Konstytucji 3 Maja (Kościół Serbinów) - Kazimierza Wielkiego - Sikorskiego - Warszawska - Litewska - Bema Cmentarz (powrót w kolejności odwrotnej, lecz przez ulicę Zwierzyniecką zamiast Konstytucji 3 Maja).

Author: Michał
newser
13 april 2019 - Tarnobrzeg, ul. Ocicka. MAN #032 to stały bywalec na liniach miejskich w sobotę.
Author: Michał
newser