Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Tarnobrzegu Karol Szczepanik/

Mercedes-Benz 616 CDI / Kutsenits #070

1 april 2019 - Tarnobrzeg, ul. Ocicka. Powolutku nowszy tabor wyjeżdża liniowo na miasto. W dzisiejsze popołudnie zadebiutował taki oto Mercedes - Kutsenits.
Author: Michał
newser
Comments: 4

21 april 2019 - Tarnobrzeg, ul. Zamkowa. Z okazji świąt Wielkanocnych wszystkim tu zgromadzonym życzę radosnych i Wesołych Świąt :)
Author: Michał
newser
Comments: 1

19 november 2019 - Tarnobrzeg, ul. Sienkiewicza. Wreszcie "Kutsenits Sprinter" kursuje po mieście z naklejonymi numerami taborowymi.
Author: Michał
newser
13 may 2020 - Tarnobrzeg, ul. Szklana. Od 16 marca 2020 r. kurs linii "4" z godziny 15:38 ponownie zajeżdża na ulicę Szklaną.

Pozdrowienia dla kierowcy :)

Author: Michał
newser
4 july 2020 - Tarnobrzeg, al. Warszawska. Od 10 czerwca 2020 r. została wznowiona sprzedaż biletów u kierowców autobusów komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu. Bodajże jest to trzecie miasto w Polsce, które zdecydowało się na taki krok (po Jarosławiu i Siedlcach).
Author: Michał
newser
Comments: 3

28 august 2020 - Tarnobrzeg, ulica Adama Mickiewicza. Po ulicy Mickiewicza, prócz linii 3, jeździ także linia 2, jednak podczas remontu utrzymano ruch jednokierunkowy w kierunku ulicy Orląt Lwowskich, dzięki czemu linia 2 jeździła normalną trasą.
Author: Sławek135