Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Tarnobrzegu Karol Szczepanik/

Mercedes-Benz 616 CDI / Kutsenits #070

1 april 2019 - Tarnobrzeg, ul. Ocicka. Powolutku nowszy tabor wyjeżdża liniowo na miasto. W dzisiejsze popołudnie zadebiutował taki oto Mercedes - Kutsenits.
Author: Michał
newser
Comments: 4

21 april 2019 - Tarnobrzeg, ul. Zamkowa. Z okazji świąt Wielkanocnych wszystkim tu zgromadzonym życzę radosnych i Wesołych Świąt :)
Author: Michał
newser
Comments: 1

19 november 2019 - Tarnobrzeg, ul. Sienkiewicza. Wreszcie "Kutsenits Sprinter" kursuje po mieście z naklejonymi numerami taborowymi.
Author: Michał
newser
13 may 2020 - Tarnobrzeg, ul. Szklana. Od 16 marca 2020 r. kurs linii "4" z godziny 15:38 ponownie zajeżdża na ulicę Szklaną.

Pozdrowienia dla kierowcy :)

Author: Michał
newser
4 july 2020 - Tarnobrzeg, al. Warszawska. Od 10 czerwca 2020 r. została wznowiona sprzedaż biletów u kierowców autobusów komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu. Bodajże jest to trzecie miasto w Polsce, które zdecydowało się na taki krok (po Jarosławiu i Siedlcach).
Author: Michał
newser
Comments: 3

28 august 2020 - Tarnobrzeg, ulica Adama Mickiewicza. Po ulicy Mickiewicza, prócz linii 3, jeździ także linia 2, jednak podczas remontu utrzymano ruch jednokierunkowy w kierunku ulicy Orląt Lwowskich, dzięki czemu linia 2 jeździła normalną trasą.
Author: Sławek135

18 december 2020 - Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego. W dniu 8 grudnia 2020 r. odebrano bardzo ważną inwestycję drogową w mieście, jaką jest wyremontowanie skrzyżowania ulic Sikorskiego - Wyszyńskiego - Zwierzyniecka. W ramach remontu wykonano nową nawierzchnię asfaltową, nowe chodniki wraz ze stworzeniem dróg rowerowych. Ponadto wymieniono słupy oświetleniowe oraz sygnalizację świetlną wraz z programem, dzięki czemu skręty w lewo stały się bezkolizyjne.

Równocześnie tego samego dnia autobusy komunikacji miejskiej na liniach: "B", "C", "2", "4", "9BIS" oraz "10" powróciły na swoje pierwotne trasy sprzed remontu, dzięki czemu pasażerowie dojeżdżają do ścisłego centrum miasta znacznie szybciej aniżeli w trakcie prac modernizacyjnych.

Author: Michał
newser
14 march 2021 - Tarnobrzeg, ul. Bema. W ciągu najbliższych dwóch lat najbliższa okolica przystanku kolejowego Tarnobrzeg-Sobów zmieni się nie do poznania. Wszystko to za sprawą (pseudo)obwodnicy miasta Tarnobrzega, której prace budowlane w powolnym tempie rozpoczynają się. W dniu 5 marca 2021 r. przekazano firmie STRABAG teren do budowy. Już wkrótce w tamtym miejscu zobaczymy dużą drogę obwodową, która będzie przecinać się z ulicą Bema skrzyżowaniem o ruchu okrężnym...
Author: Michał
newser