Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Retro Ikarus/

Jelcz M11 #2654

9 july 2019 - Sochaczew, zajezdnia ZKM. Ostatnie minuty w macierzystej zajezdni, chwilę wcześniej wyjechałem nim z garażu. Po małej naprawie tylnych drzwi i dokręceniu kół, Jelcz jest gotowy, aby wyruszyć do nowego domu. Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy zadowoleni z zakupu, jak dla mnie ten egzemplarz to strzał w dziesiątkę. Podróż do Dąbrowy minęła, bez żadnych niespodzianek, a Jelcz spisał się doskonale, pozostaje się tylko cieszyć i dbać o niego, aby był w jeszcze lepszym stanie niż jest teraz.
Author: Kuba Lekki
driver
Comments: 11

9 july 2019 - Łódź, krańcówka rondo Inwalidów.
Author: Kelly

Comments: 2

18 july 2019 - Dąbrowa Górnicza pętla Błędów Zagórze - Różnica pokoleń, ostatni raz Jelcz M11 zawitał na tej pętli obsługując ówczesną linie 806 na początku 2011 z rezerwy.
Author: Łukasz Skrzelowski

27 july 2019 - Będzin Kościuszki - W ramach przywitania Jelcza w Zagłębiu Dąbrowskim zorganizowaliśmy małą przejażdżkę. Podczas naświetlania zdjęcia tuż przed obiektywem przejechał mi linowy autobus, mam nadzieję że efekt się podoba :) Serdeczne podziękowania dla Kuby Lekkiego za pomoc przy robieniu tej fotki.
Author: Łukasz Skrzelowski

4 august 2019 - Będzin, Targowisko Miejskie. Zdobywca pierwszego miejsca sierpniowej "Klasycznej Niedzieli"
Author: jacekso
newsercenzoredytor
8 september 2019 - Dąbrowa Górnicza, ul. Koksownicza. 7-8 września nasze dwa pojazdy (mig i 280/A) były uczestnikami wystawy "Moto Legends" odbywające się w Expo Silesia w Sosnowcu. Zdjęcie wykonane podczas powrotu.
Author: Kuba Lekki
driver
Comments: 1

22 november 2019 - Jaworzno, Elektrownia Parking. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że zrobię jeszcze zdjęcia tej M11-stce, a życie jednak zaskakuje. Pozdrowienia dla właścicieli - Kuby i Tymka. ;)
Author: Maciek Kowal

Comments: 1

22 november 2019 - Jaworzno, ul. Energetyków. Wspaniały wóz.
Author: Maciek Kowal

22 november 2019 - Jaworzno, zajezdnia PKM. No, no.. czekamy na imprezę.
Author: Maciek Kowal

Comments: 3