Na tej stronie używamy ciasteczek by móc świadczyć ci uslugi, personalizowac reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony są udostępniane m. in. google. Korzystając z niej zgadzasz się na to.
Jest to kurs łączony linii 42 i 17. Kurs rozpoczyna się w Stawach Monowskich i do Oświęcimia prowadzony jest trasą linii 42, następnie trasą linii 17 do Harmęż