Login: Hasło:
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasła lub nie działa?
Na tej stronie używamy ciasteczek by móc świadczyć ci uslugi, personalizowac reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony są udostępniane m. in. google. Korzystając z niej zgadzasz się na to.

Akceptuj Odrzuć Pokaż mi więcej informacji

Jestes niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się

Solaris Urbino 10 #373
425561 Solaris Urbino 10 #373
Wyprodukowany: 2003
Nazwa producenta: Solaris
Nadwozie: Solaris Urbino 10 (III)
Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Pile - Piła
Autor: piotr_kosz plRSS (0)Dodano: 2010-07-21 23:01:47
Miejsce: Piła / Wielkopolskie    Linia: 5
Szerokość: 900, Wysokość: 600Rozmiar pliku: 297.41kB
20 lipca 2010 - Piła, ulica Podchorążych. Solaris promuje akcję - "Zmień wóz na bus."*
Ogólnie pilska komunikacja miejska sprawia pozytywne wrażenie. Na pewno sytuacja wygląda lepiej niż w Stargardzie Szczecińskim - w Pile widać, że organizatorzy starają się zachęcić do skorzystania z transportu zbiorowego przez wprowadzenie np. taktu, biletomatów, czy karty miejskiej. Warto również wspomnieć o dość nowym taborze, którego mogłoby pozazdrościć niejedno miasto. Jedyną wadą jest brak klimatyzacji w autobusach dla przestrzeni pasażerskiej, co dzisiaj jest już standardem.
Jednak nie jest tak różowo, jakby się mogło wydawać. W czasie wakacji napełnienia były wystarczające i dość przyzwoite. Jednak czytając wypowiedzi na skajpersach użytkownicy z Piły narzekają na zbyt duży tłok w autobusach w czasie roku szkolnego. Czyżby dwunastometrowy tabor był niewystarczający?
*Post Scriptum - specjalnie zwróciłem uwagę na naklejkę, która promuje transport zbiorowy. Polska komunikacja miejska nie miała szczęścia do takich akcji - złe przykłady użycia takich "reklam" można mnożyć. Dla przykładu podam Koszalin, gdzie plakat o treści promującej komunikację znalazł się na wysokopodłogowym, odrapanym z lakieru (po reklamie) DABie. I tutaj doskonale widać podejście decydentów do promocji tego sposobu przemieszczania się po mieście.
pl gt
Tagi: 5

Komentarze

Wyślij twój komentarzFunkcje użytkownika
Twój podpis:

Twoja wiadomość:

Wysyłając ten formularz akceptujesz regulamin tej strony
Udostępnij znajomym: BloggerFacebook

Pokrewne zdjęcia

                                                            
Załaduj mapkę
Zarejestruj się i dodawaj zdjęcia do naszej galerii: Kliknij tutaj.
Poprzednie zdjęcie tego typu | Poprzednie zdjęcie | Strona Główna | Następne zdjęcie | Następne zdjęcie tego typu
Zalinkuj nas
Styl forum: [URL=http://phototrans.pl/14,425561,0,Solaris_Urbino_10_373.html][img]http://phototrans.pl/images/photos/original/689/425561.jpg[/img][/URL]
HTML: <a href="http://phototrans.pl/14,425561,0,Solaris_Urbino_10_373.html"><img border=1 src="http://phototrans.pl/images/photos/original/689/425561.jpg" alt="Taken from transport.wroc.biz"></a>