Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
pozdrowienia dla pana kierowcy!
Rano wykonuje kursy Myczków-Hoczew z 5.55, Hoczew-Polańczyk z 6.40 i Polańczyk-Lesko z 7.05 albo 7.10.
O, to chyba od niedawna przetrasowali ten kurs, bo wcześniej jeździł bodajże z Bereźnicy Wyżnej.
już drugi sezon tak jeździ, wcześniej rozpoczynał dzień kursem Polańczyk-Sanok Dąbrówka o 5:32
Ten kurs z Polańczyka z 5:32 bisuje bodajże kurs Bukowiec Leśniczówka-Sanok z 5:00, który po drodze wjeżdża też do Wołkowyji. Oba praktycznie jadą o podobnych porach, oba przez Solinę z tym, że Bukowiec wraca przez Załuż.
tego z Polańczyka już od 2 lat nie ma, wcześniej było tak, że kurs z Bukowca jechał przez Hoczew, Załuż do Sanoka D.A., a kurs z Polańczyka przez Solinę, Zagórz do Sanoka Dąbrówki. LIkwidując kurs z Polańczyka jednocześnie przetrasowano kurs z Bukowca tak, że jedzie przez Solinę, a dodatkowo uruchomiono o 5:55 kurs Myczków-Hoczew.