Login: Hasło:
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasła lub nie działa?
Na tej stronie używamy ciasteczek by móc świadczyć ci uslugi, personalizowac reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony są udostępniane m. in. google. Korzystając z niej zgadzasz się na to.

Akceptuj Odrzuć Pokaż mi więcej informacji

Jestes niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się

Türkkar World Angel E.D. #WWL 08E6
620322 Türkkar World Angel E.D. #WWL 08E6
Wyprodukowany: 2004
Nazwa producenta: Türkkar
Prywatna Komunikacja Autobusowa 'Tandem', Andrzej Ścieżka s.c. - Marki
Autor: empi plcenzoredytorgoddriverRSS (0)Dodano: 2013-04-27 11:09:36
Miejsce: Warszawa / Mazowieckie    
Szerokość: 900, Wysokość: 600Rozmiar pliku: 285.86kB
15 marca 2013 - Warszawa, ul. Berenta. Turkkar jest tureckim producentem istniejącym od ponad 30 lat. Przez większą część czasu zajmował się karosowaniem europejskich podwozi, na początku lat 90. budował piętrusy na podwoziach Volvo, potem jakieś mikrobusy aż wreszcie wprowadził własną ofertę w zakresie charakterystycznym dla każdego tureckiego producenta - czyli głównie niewielkie pojazdy w różnych mutacjach plus jakieś próby wdrożenia autobusów o standardowej długości. Trochę udaje im się wyeksportować m. in. do Europy Środkowej, ale w porównaniu do Otoyola czy BMC szału nie ma.
Około 2006 roku Solaris zupełnie na poważnie rozważał współpracę z Turkkarem w celu uzupełnienia swojej oferty o tanie autobusy midi, głównie turystyczne. Były plany idące znacznie dalej niż zwykłe pośredniczenie w sprzedaży - nawet uwzględniano dostosowanie designu do kojarzącego się z Solarisem. Ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
pl gt

Komentarze

Wyślij twój komentarzFunkcje użytkownika
Twój podpis:

Twoja wiadomość:

Wysyłając ten formularz akceptujesz regulamin tej strony
Udostępnij znajomym: BloggerFacebook

Pokrewne zdjęcia

                                                            
Załaduj mapkę
Zarejestruj się i dodawaj zdjęcia do naszej galerii: Kliknij tutaj.
Poprzednie zdjęcie tego typu | Poprzednie zdjęcie | Strona Główna | Następne zdjęcie | Następne zdjęcie tego typu
Zalinkuj nas
Styl forum: [URL=http://phototrans.pl/14,620322,0,T_rkkar_World_Angel_E_D__WWL_08E6.html][img]http://phototrans.pl/images/photos/original/717/620322.jpg[/img][/URL]
HTML: <a href="http://phototrans.pl/14,620322,0,T_rkkar_World_Angel_E_D__WWL_08E6.html"><img border=1 src="http://phototrans.pl/images/photos/original/717/620322.jpg" alt="Taken from transport.wroc.biz"></a>