Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Solaris Urbino 12 W9 #318

Details

NameSolaris Urbino 12 W9
(Solaris) Solaris Urbino 12/Solaris Urbino III (DAF PR183S3 188kW/256HP 9186cm3 EEV) (Voith D854.5(4)) [2-2-2] (2008-2008)
VINSUU2411618BPN1515
Build Number
Built2008
Scrapped
Owners
20082018Michalczewski Radom
2019ALSA مراكش (Marrakech)
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
20082018WR 1418F
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
20082018318 / Michalczewski Radom
Other Information
Wycofany z ruchu: sierpień 2018

Photos

30 june 2008 - Radom, zajezdnia ITS. 18 z 27 solarisów już w Radomiu. Jutro ma przyjechac ostatnia dziewiątka.
Author: dybal

Comments: 6

12 december 2008 - Radom, ulica Narutowicza. Debiut liniowy na galerii....
Author: Jelcz970

Comments: 2

11 june 2009 - Radom, ulica Laskowa. Zdjęcie dokumentujące nietypowy objazd podczas procesji Bożego Ciała na Idalinie. W tej parafii co roku jest wymyślana inna trasa przemarszu, więc autobusy w tym miejscu raczej nieprędko się ponownie pojawią. Na przykład w tym roku w ogóle nie będzie w tej dzielnicy objazdu, ponieważ wierni przemaszerują w kierunku ulic Borowej i Długosza.
Author: MZ

17 july 2009 - Janiszew. Przepraszam, że tylko przód, ale ja jeszcze tam wrócę!
Author: Jelcz970

Comments: 5

14 march 2010 - Radom, przystanek Biała/Indycza. Taki ruch na Idalinie, obłęd! :-)
Author: empi
limitercenzoredytorgoddriver
4 october 2010 - Radom, ulica Potkańskiego. Podczas przebudowy odcinka ulicy Kozienickiej mieszkańcy pobliskich domów musieli dojeżdżać okrężną drogą do ulicy Potkańskiego, a dalej iść pieszo. Tego odcinka jezdni, na którym jest tu autobus, już nie ma. Po modernizacji skrzyżowania wylot ulicy przesunięto o kilkanaście metrów (po prawej stronie trwała wówczas jego budowa).
Author: MZ

28 december 2010 - 15:13; Radom, ulica Szymanowskiego.
Author: Adam C.

4 september 2011 - Radom, ulica Kelles-Krauza. Jeszcze w ubiegłym roku autobusy miejskie można było tu spotkać co kilka minut. Teraz ten odcinek jest pozbawiony regularnej komunikacji. Solaris przyjechał w pobliże teatru, aby zawieźć radomian na koncert w Muzeum Gombrowicza we Wsoli. Darmowe dojazdy autobusami ITS są zapewnione na każdą większą imprezę w tejże placówce.
Author: MZ

17 august 2012 - Radom, ulia Żeromskiego. 17 sierpnia w okolicy godziny 19:30 na tejże ulicy doszło do wypadku drogowego w skutek którego 3 osoby zostały ranne. Niezbędna była pomoc strażaków, którzy musieli wyciąć dwoje poszkodowanych z rozbitego auta. Ulica została zablokowana, puszczane były jedynie pojazdy komunikacji miejskiej, choć nie wszystkie. Niektóre kursy linii 1 oraz 10 wykonane zostały ulicami Kolberga i Młynarską. Usuwanie skutków wypadku zakończyło się dopiero po godzinie 21. Dla ciekawskich - zdjęcia z wypadku
Author: CNG

12 october 2012 - Radom ul. Czarnoleska. Miło popatrzeć na zakupione jako fabrycznie nowe Solarisy Urbino 12 z kontraktu wygranego przez ITS - tego nie udało się jeszcze uzyskać w Lublinie. Niemniej jednak w radomskim taborze ogółem nie jest za wesoło - na następców oczekują m. in. strupiałe, przegubowe, wibrujące na postoju MANy z MPK.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 4

14 march 2013 - Radom, ulica Szklana. Autobusy linii 1 pojawiły się na ulicy Szklanej zaledwie przez półtorej godziny. Dla części mieszkańców osiedla Nad Potokiem z pewnością byłoby dobrze, gdyby zagościły tu na stałe, bo jeżdżąca tędy linia 10 ma dosyć słabą częstotliwość kursowania. Na razie jednak nie zanosi się raczej na żadne rewolucyjne zmiany komunikacyjne w tym rejonie.
Author: MZ

14 april 2013 - Radom, skrzyżowanie ul. Witkacego i Godowskiej. Za kilka dni 6 przestanie tutaj jeździć.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 1

17 april 2013 - Radom, ul. Wiejska. Historia zatoczyła koło. Mimo budowy obwodnicy ul. Wiejska może być przejezdna na całej długości. Niestety skrzyżowanie z Godowską odtworzono pospiesznie i bez większego namysłu. W efekcie na dojeździe jest przewężenie do jednego pasa ruchu.
Author: KL_Radom
newser
23 june 2013 - Radom, ulica Szklana. Linia 1 wyjeżdża z ulicy Katowickiej. Pierwszy Półmaraton Radomskiego Czerwca '76 spowodował, że autobusy miejskie kursowały bardzo nietypowymi dla nich trasami. Objazdy zostały rozpisane dla poszczególnych kursów, ale organizatorzy biegu beztrosko postanowili opóźnić start o równą godzinę, przez co zrobił się jeszcze większy bałagan.
Author: MZ

Comments: 2

11 april 2015 - Radom, ulica Limanowskiego. Podczas kolejnego etapu wymiany sieci wodociągowo-kanalizacyjnej nie trzeba było zamykać całej szerokości jezdni, gdyż po lewej stronie znajduje się cmentarz, do którego nie ma konieczności doprowadzania przyłączy. Jeden pas zostawiono więc tylko dla autobusów (w obu kierunkach), ale gdy nie ma policji, niestety jeżdżą nim wszyscy.
Author: MZ

Comments: 4

21 june 2015 - Radom, ulica Kościuszki. Linia 5 miała podczas półmaratonu najwięcej objazdów ze względu na to, że jej trasa pokrywała się zarówno z miejscem startu, jak i ze środkowym fragmentem biegu. Podczas rozgrzewki zawodników na odcinku ulicy Narutowicza (obok MOSiR-u) autobusy w kierunku Pruszakowa jeździły ulicami Kościuszki, 1905 Roku, Młodzianowską i Mariacką.
Author: MZ

21 june 2015 - Radom, ulica Szklana. Aby podczas półmaratonu linia 5 nie omijała przystanków przy ulicach 25 Czerwca oraz Żeromskiego i nie dublowała się na objeździe z linią 14, trasa kilku kursów była tym razem poprowadzona ulicami Szklaną, Struga, Kozienicką, Żółkiewskiego i aleją Wojska Polskiego do Lubelskiej. Od Gołębiowa I do lotniska nie obowiązywały żadne przystanki.
Author: MZ

29 august 2015 - Radom, ulica Wiertnicza. Od dziś linia 3 kursuje na Idalinie nową trasą, która w obu kierunkach wiedzie ulicami Idalińską i Wiertniczą. Uruchomiona została też para nowych przystanków Wiertnicza / Idalińska 01 i 02, która ma zapewnić lepszą obsługę południowo-zachodniej części osiedla, między innymi ulic Borowej, Ku Słońcu i kilku innych. No i empi będzie miał blisko...
Author: MZ

Comments: 1

19 june 2016 - Radom, ulica Traugutta. Kilka minut przed startem Półmaratonu Radomskiego Czerwca ’76 objazdy objęły już prawie całe centrum miasta. W przypadku linii 1 dotknęło to jednak tylko jednego kursu w kierunku Południa i jednego w kierunku Gołębiowa I. Ten pojechał ulicami Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Młodzianowską oraz Mariacką.
Author: MZ

13 april 2017 - Radom. MZDiK Radom wydłużył trasę linii 26 do Radomskiego Centrum Onkologii. Tym, którzy chcieliby się tutaj dostać np. od dworca kolejowego doradza się połączenie z przesiadką z linii 6. Niestety 26 nie jeździ zbyt często i nie wszystkie kursy tutaj docierają. Wg mnie pewniejszym rozwiązaniem jest 10 i przejście tych kilkunastu metrów przez asfaltowy plac szkoły agrotechnicznej.
Author: KL_Radom
newser