Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Solaris Urbino 12 #1520

Details

NameSolaris Urbino 12
(Solaris) Solaris Urbino 12/Solaris Urbino III
VINSUU241161BB010022
Build Number
Built2011
Scrapped
Owners
2011MZA Warszawa
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
2011WX 69634
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
20111520 / MZA Warszawa

Photos

23 february 2013 - Radiówek, pętla.
Author: straszny
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 2

23 february 2013 - Radiówek. Wygląda na to, że to już wreszcie ostatnie podrygi zimy ;)
Author: straszny
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 1

23 february 2013 - Zagórze. Zima w Mazowieckim Parku Krajobrazowym.
Author: straszny
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 1

23 february 2013 - Zagórze, droga do Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii.
Author: straszny
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 1

23 february 2013 - Radiówek w zimowej szacie. Jak sama nazwa wskazuje w okolicy funkcjonował kiedyś ośrodek nadawczy wysyłający tajne meldunki i instrukcje dyplomatyczne do polskich ambasad na całym świecie oraz dla wojskowych agentów.
Author: straszny
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 3

26 january 2015 - Warszawa, ul. Zwoleńska. Nowa, potrzebna inwestycja drogowa w Wawrze okupiona zostanie niestety ofiarami. Pod kilof pójdzie 30 budynków, w tym 6 mieszkalnych. Póki co jednak rozpoczęła się wycinka chaszczy na tyłach stacji benzynowej, którędy wytyczony zostanie nowy, podstawowy przebieg ul. Zwoleńskiej. Widoczny odcinek ulicy wraz z terenami przylegającymi (czyli wszystko do wysokości budynku w kolorze "obsrana zieleń", widocznego po prawej stronie) zostaną zaorane, a w ich miejscu powstanie rondo, skupiające wygiętą na zachód ul. Mrówczą, ul. Zwoleńską (wraz z dojazdem do tunelu i jej lokalnym odcinkiem).
Author: ZaciszaniN

Comments: 1

2 january 2019 - Warszawa-Wesoła, ul. Graniczna.
Author: Banan
cenzoredytor
2 february 2020 - Warszawa, Trakt Lubelski.
Author: Sławek135

14 may 2020 - Majdan, Trasa Lubelska. 730 mija piaszczyste "wydmy" usypane przez wykonawcę budowy drogi ekspresowej S17.
Author: Sadorg
cenzoredytor
24 march 2021 - Warszawa, ul. Korkowa. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała, ale trzeba było odwiedzić te rejony. Typowy Solaris linii 115 skręca w ul. Kościuszkowców. Jednak głównym motywem zdjęcia jest wiata, nietypowa wiata na przystanku MARYSIN 02. Ostatnia (a dokładnie przedprzedostatnia) mohikanka typu "Łazienkowskiego". Wiata ta miała następnego dnia zniknąć z miasta. Ale ze względu na pandemię COVID-19 demontaż się opóźnił i przetrwała jeszcze Święta Wielkanocne. Ostatecznie z miasta została usunięta w zeszły czwartek. Zostały więc jeszcze tylko dwie takie... Od razu dodam, że przedmiotowe zadaszenie - mimo swojego, delikatnie rzecz ujmując, nie najlepszego stanu technicznego nie trafi na złom, tylko zostanie zachowane dla potomnych :) Na razie oczekuje zmagazynowane (na szczęście udało się je zdemontować w jednym kawałku!) na zakończenie urzędniczych procedur. Aha, wrzucam taki niestandardowy kadr. Raz, że standardowe z tą wiatą już tu są, a dwa - akurat dość przypadkowo udało mi się zrobić taki. Niemniej jakby się jednak nie podobał, to podmienię na coś bardziej klasycznego.
Author: lipton
cenzoredytorProfesional
Comments: 17