Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Mercedes-Benz O530L #29

Details

NameMercedes-Benz O530L
(Mercedes-Benz) Mercedes-Benz 628 O530L/Mercedes-Benz O530
VINWEB62810013098481
Build Number
Built2000
Scrapped
Owners
ΡΟΔΑ Ρόδος (Ródos)
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
POT 3167
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
29 / ΡΟΔΑ Ρόδος (Ródos)

Photos

30 august 2016 - Ρόδος, Ιαλυσού [Ródos, Ialysoú], linia 18

Na zachodnim wybrzeżu, gdzie komunikację organizuje przewoźnik miejski, linie mają swoje numery. Żaden rozkład tego nie określa (numerki są wywieszone dla pasażerów w okienkach na dworcu), więc nieprędko się skapnąłem, że wyświetlany numer to coś, czego tak bym pożądał. W kierunku przeciwnym autobusy wyświetlają tylko suchy napis "Rodos centrum".
Z rozkładów jazdy po dłuższej analizie można nawet sporo zrozumieć, ale o ile w kierunku z miasta jest dość jasne, który autobus dokąd pojedzie, o tyle w rozkładzie dla kierunku powrotnego robi się pomieszanie z poplątaniem - kursy znikają, pojawiają się, czasy przejazdu się zmieniają itp. A dla kierowców tak czy inaczej i tak istotny jest tylko odjazd z krańca.

Author: fafax

30 august 2016 - Ρόδος, Αβέρωφ [Ródos, Avérof], linia 36

Po "zaliczeniu" 18 "sztywniak" szykuje się do kursu jako 36 do lotniska.
Linie wybrzeża zachodniego są w sezonie mocno oblegane, bo oprócz sporego zagłębia hotelowego obsługują także lotnisko. Miejski przewoźnik nie stosuje jednak takich metod jak Κ.Τ.Ε.Λ. na wybrzeżu wschodnim (nie ma zasileń, dublowania kursów itd.), więc już w połowie trasy do autobusów wsiąść się zazwyczaj nie da.

Author: fafax