Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
Tak, ta linia jest 16. Wkrótce kolejne nowe wozy i linie.
Po weryfikacji, jednak jest to 18 linia.
242, 243, 554, 641, 901, 916, 921, 937, 966, 969, 973, J, M103, R, T-14, Z-1. Można jeszcze doliczyć M109, gdzie jeździ w nocy. O czym zapomniałem?
Zapomniałeś o 619 i właśnie nocnym M109.
Owszem tak, wóz 619/1. Na planie 619/2 na którym jest tabor MN jeździ Intrans. Jest to jeden kurs w dni robocze z przystanku Siewierz Zamek o godzinie 6:46 .