Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
Jak dokładnie jadą te linie? Chodzi mi o przebieg ulicami i jak zawracają.
706 : Carrefour - Jasna - Przelotowa - Kolorowych Domów - wjazd na pętlę Osiedle Bukowe - Kolorowych Domów - Mączna - Walecznych - Pszenna - Handlowa - Łubinowa - Struga - Carrefour,
710 : Carrefour - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Zdroje Krzyżówka - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - Racławicka - Nurkowa (!) - Gryfińska - i tu nie wiem, bo raz jechał przez Wiosenną, a innym razem przyjechał od strony Struga - Struga - Carrefour