Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
Przyspieszona linia Głogów-Jerzmanowa-Polkowice-Lubin-Legnica-Jawor-Strzegom-Wałbrzych-Nowa Ruda-Słupiec-Kłodzko.
Wyjazd z Głogowa godz.7.30
Wyjazd z Kłodzka godz.13.30
Pozdrowienia dla Sławka,kierowcy tego autobusu.
o ktrej ptzyjezdza do legnicy>?
W stronę Kłodzka ok.8.40 a w stronę Głogowa ok.16.40