Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
Nie las Mokrzycki tylko Mokrzański
Dzięki, już poprawiam! A w przytaczaniu zmian tras wszystko się zgadza?
617 nie było linią strefową, tylko podmiejską. 923 na samym początku jeździło aż na ul. Bajana, dalej niż Pilczyce (ale tylko w dni robocze - w dni wolne jeździło tylko na Leśnicę).
I nie Brzezin, tylko Brzeziny
Yay! Już poprawiam! Ale w ogóle strasznie się cieszę, że czytacie takie długie opisy!