Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
Coś ten kierunek na wyświetlaczu jest nie halo, bo sugeruje że przez Dom Marynarza autobus jedzie w drodze na Płytę Redłowską.
Lion`sy z 2019 też tak mają, ot artefakt działania systemu SiMS. Większość linii ma w systemie osobno wpisaną jazdę od przystanku A do B oraz osobno do systemu jest wpisana trasa powrotna od B do A. W przypadku 133 w systemie jeden kurs to jedna tabelka od Dworzec Morski do Dworzec Morski. Zatem choć wyświetlacz zmienia treść na Płycie Redłowskiej to system widzi jazdę do Dworca Morskiego już od samego początku trasy. Dlatego jak wykonywany jest kurs z zajazdem pod Dom Marynarza po zjeździe w dół z Płyty Redłowskiej, to system widzi to od początku trasy, prowadząc do takich kwiatków jak tutaj. Potem na Płycie Redłowskiej następuje zmiana na "DW. MORSKI - MUZ. EMIGRACJI p. DOM MARYNARZA" (przynajmniej wozy PKA wyświetlają normalnej wielkości czcionką gdyż to co wyświetlały wozy PKM po nowej aktualizacji to był dramat).
Ciekawe, bo na stronie rozkładu 133 na ZKM Gdynia też jest KIERUNEK: Płyta Redłowska i uwaga `kursy w godz. 10-18:30 wykonywane przez Dom Marynarza. Więc też czytając rozkład jazdy na tabliczce wychodzi "Płyta Redłowska przez Dom Marynarza".
Nie wiem czy też przypadkiem nasze SiMS-y nie zmieniają kierunku na Centrum Nauki Experyment, ale to tak na marginesie.
To jest mega nielogiczne .. jechać na bateriach pod trakcją
Na 192 też SiMS zmienia kierunek przy Experymencie. Na 119 chyba nawet wcześniej.