Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
...no chyba Cie po****ło?! Linia 110 początkowo miała zaczynać kurs a kończyć we wsi Brończany (7km). Potem wójt zmienił zdanie i proponował trasę RYNEK kOŚCIUSZKI - Kleosin - Księżyno - Ignatki - kol. Koplany - Brończany - Lewickie Stacja - Juchnowiec Kośc. - JUCHNOWIEC DOLNY. W efekcie końcowym wyszła dupa (nic). Najnowsze plany to linia 110 z trasą jak wyżej, linia 19 do Stanisławowa i linia 104 do Rostoł. (Rostołty są oddalone od Białegostoku o 15km) Pozostałą część gminy dowozić ma prywatny przewoźnik do przystanków końcowych (tzn. do Rostołt i Stanisławowa)