Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
No chyba tak, bo mam z jednego dnia foty autosana- każda na innej linii. Bieda tam jest jak nie znasz tych obiegów, a chcesz dorwać konkretny wóz
Jak ma się dużo czasu, to możesz wyjść rano i czekać na trasie konkretnej linii, aż na tę linię ten wóz wyruszy :P
Jak chcecie zrobic fotkę danych wozów to podam wam godziny i przystanki i nr taborowe konkretnych wozów.Na ktorych je widuję i nimi podróżuję.
Poniedziałek-Piątek
Krakowska co godzinę zgodnie z rozkładem A Turaszówka nr 208
Krakowska godz 7:35 rano w stronę Dobieszyna lub 8:20 w stronę Korczyny lub około godziny 15 E do Dobieszyna nr 217
Krakowska godz 7:20 1 do Korczyny lub 8:40 rano 1 w stronę Turaszówki lub popołudniu 11 na trasie Jedlicze-Rondo i na odwrót nr 218
Krakowska godz 10:40 i 15:40 1 w stronę w Turaszówki i 11:20,16:20 w stronę Korczyny lub godz 17:12 Dworzec E lub 18,19 C ze szpitala na guzikówkę nr 215
ok godz 18:00,19:30 na Rondzie i 18:10,19:40 na dworcu E z Traugutta do Polanki nr 212.
Krakowska godz 12:40 1 do Dobieszyna lub 13:20 do Korczyny nr 203
Dworzec ok 13:30 2 do Wieniawskiego nr 204
Dworzec godz 13:30,15:10 16 do Suchodołu nr 209
Dworzec godz 7:30,8:45,10:10,12:10,13:35,16:00 G z Wierzbowej nr 205
Polanka Osiedle ok 7:40 KS - kurs szkolny do Turaszówki gimnazjum nr 197 (Fullmarket)
Dworzec godz 16:20 E - Polanka lub godz 16:50 , Rondo godz 17:00 E - Os Traugutta nr 210
Sobota
na A jeździ nr 208
Dworzec E godz 9:50,11:20,12:50 do Traugutta lub Dworzec E - Polanka 9:10,10:40,12:10 nr 210
na 2 zawsze jeździ nr 209
na 11 zawsze jeździ nr 218
To są stałe przydziały ktore znam w dni nauki szkolnej na wakacjach te przydziały są gdzie niegdzie inne.Czasem zdarzy się że na powyższych liniach pojawi się H9-35 lub H7,Solina w tych godzinach.
Życzę udanego focenia.