Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
Szkoda, że pomimo tej trzeciej brygady, w międzyszczycie częstotliwość nadal 40 minut. Lepiej by było zrobić taką częstotliwość np. po 18...
Najśmieszniejsze w 19-sce jest to że jeździ częściej w soboty i niedziele niż w dni powszednie. Centra Handlowe na Grzecznarowskiego dopłacają?
Wolfchen, ale przecież po 18:00 też jest co 40 minut. Tylko w obu szczytach jest co 30 minut i wtedy właśnie dochodzi trzecia brygada. Częstotliwość w poszczególne dni jest dopasowana do linii 11, chociaż ich idealna koordynacja i tak nie jest do końca możliwa, bo przecież to nie jest jedyny odcinek, gdzie fragmenty tras dwóch różnych linii częściowo się pokrywają.
Po 18 w soboty i co 40 w niedziele. Koordynacja z 11 i tak jest kompletnie iluzoryczna, więc obecnie nie ma sensu się tego moim zdaniem trzymać (zarówno ze względu na odcinki, jak i na ową częstotliwość co 40 minut; w grę wchodzą jedynie DS na odcinku Świerkowa - PKP).
Wg. moich obliczeń jest jedna brygada całodzienna, druga od rana do popołudnia i ostatnia trzecia od popołudnia do końca. Przynajmniej tak mi wyszło parę ładnych miesięcy temu. Mogę przesłać zdjęcie moich obliczeń jakby co...
Nie wiem, jak to policzyłeś, ale wystarczyło spojrzeć na godziny kursów zjazdowych, żeby przekonać się, że jest inaczej. Brygady całodzienne są od 4:25 do 23:00 i od 5:58 do 23:13, a szczytowa od 5:02 do 8:30 i od 12:30 do 17:34.
To jakiś poprzedni rozkład musiał być, może jeszcze sprzed armagedonu na Grzecznarowskiego. Wiem, że mi wyszło 4:51 - 15:36, 5:29 - 22:25 i 13:00 - 21:37, i to są jedynie godziny na trasie (pierwszy odjazd - ostatni przystanek na trasie). Nie wiem, daty na kartce nie zapisałem, niestety.
(Sorry za double comment) - z czego nie jestem do końca pewien tej pierwszej brygady, ale chyba to był jakiś pełny kurs do Malenic (wtedy przyjazd 16:02) i ewentualnie zjazd z tamtąd (akurat ja trochę nagiąłem rozkład w moich własnych celach, @Me wie o co chodzi). Ale wiem, że jakoś tak mi to wyszło, coś koło tego.