Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
VOLVO 1554JEST TO MÓJ ULUBIONY SZCZECIŃSKI AUTOBUS.OBECNIE JEZDZI ON W ZIELONEJ REKLAMIE TARGOWISKA TOBRUK.
Moj ulubiony to 2859 i jeszcze ewentualnie 2869
A mnie sie podobają te z klonowica które jeżdżą na pośpiechach jeszcze jak nadrabiają to wtedy tylko turbina pracuje i wczystko w środku się trzęsie
Moj ulubiony to 1579 bo przy kierowcy jes zdjecie busa z Goteborga
Grzechass no wlasnie ........ te z volvo klonowica sa tak wolne ze nie nadaja sie na linie pospieszne !!! Ciagle nie nadazaja i spozniaja sie. To mnie wlasnie wpienia
Powiem ci ,że większość ich jeździ na pośpiechach tylko w godzinach szczytowych a ze dwa tylko jeżdżą od 5:00 do 22:00 także nie ma co się dziwić tamte natrafiają na korki jak wyjeżdżają z zajezdni mówimy oczywiście o liniach ! i B a teraz jeszcze C
Grzechass mylisz sie gdyż na szczyt wyjezdzaja tylko i wlacznie volvo z dąbia. te z klonowica jezdza wszystkie od rana do nocy i nie zjezdzaja po szczycie do zajezdni. Czasem nawet sie zdarzy ze na linii B jest ich wiecej niz tych z Dąbia !!! ( Niestety ) wiem bo codziennie jezdze B do szkoly na Sloneczne z Niebuszewa ........:) a na C jezdza tylko volvo z SPA "Dąbie" ......
To wytłumacz mi jedno dlaczego A (spa klon.) zjeżdża ze studziennej do zajezdni o 11:00 a wraca o godzinie 14/15:00 czasem się zdaży że jadą sznurkiem przezprzez traugta
o 11 ?? to kompletnie bez sensu... przeciez szczyt dla A konczy sie o 8-9 !! Wiec po co ma zjezdzac o 11 ?? A powrot o 15 tez jest bez sensu bo szczyt dla A zaczyna sie mniej wiecej o 13.30.... Nie wiem moze akurat tak trafiles ze zjechal do zajezdni bo mial jakies uszkodzenie czy cos...... nie wiem.
Może przesadziłem mówiąc że o 15 wracają 14 z czymś i wtedy jeżdżą do wieczora i to są te same co rano mówie teraz o lini A a na B to tylko dojezdża jeden Volvo o 14
ja widze 2z klonowicy
Niestety każdy ma tylko po trochu racji, a prawda jest taka: na obu liniach czyli A i B jeździ po trzy autobusy z SPAK i po pięć z SPAD tylko że, autobusy SPAK na linii A dwa jeżdza cały dzień a trzeci dojeżdza w szczytach a na B wszystie trzy jeżdzą prawie cały dzień ( bo ten trzeci autobusik zmywa się przed 20)
autobusy z SPAK
linia A
wyjazd zjazd Studzienna
1. 04.59-08.51 oraz 14.32-17.08
2. 05.09-23.19 (wyjątek zjazd z Os Bukowe)
3. 05.29-23.05
linia B
wyjazd zjazd Os Arkońskie
1. 04.59-19.23
2. 05.09-23.09
3. 05.29-23.21
No i prosze pelna profeska wszystko teraz jasne dzieki Blazej
W sumie to bez sensu jest puścić 3 kursy na Ludową... Powinni wszystkie kursy tej linii wydłużyć do Ludowej...
A moj autobus ulubiony to 1587, jakoś tak w nim się nie trzęsię.
hehe moze dlatego ze ma miekkie obicia z dąbskich volviakow