Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
linia 3 SZPITAL-osiedle energetyk-biedronka-biblioteka-radomska-aleksandrówka-stanisławice 1-stanisławice 2-stanisławice 3-stanisławice 4-STANISŁAWICE 5
linia 2 DWORZEC PKS - radomska - cmentarz żydowski - MOTO SERVICE ( jeden kurs dziennie )
Więcej ma kursów do Stanisławic . Jednak linia 3 jest kręgosłupem kozienickiej komunikacji podmiejskiej . Łączy największe osiedle w kozienicach (osiedle energetyk) z centrum , aleksandrówką i Stanisławicami gdzie ma pętlę . Więcej kursów jest ze Stanisławic do szpitala , od 05.15 do 08.20 kursują co godzinę , od 08.20 do 10.05 co pół . Reszta kursów w kierunku szpitala co dwie godziny (do 20.05) . Ze szpitala do Stanisławic jest tylko 5-6 kursów dziennie , ostatni o 17.00 .
Teraz jest po remoncie