Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Wystawa
Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Pol-Mot Warfama S.A./

SOR NB12 #LU 9502S

21 august 2011 - Lublin, ul. Popiełuszki. W porównaniu z Sorem, to nawet Sancity wygląda przyzwoicie ;).
Author: P_B

Comments: 7

21 august 2011 - Lublin, al. Kompozytorów Polskich. Nawet nie jest taki zły ten SOR. W porównaniu do Autosana nie skrzypi i nie trzeszczy, jest całkiem przyjemny dla pasażera.
Author: MPK576
driver
Comments: 9

22 august 2011 - Dąbrowica. Zdecydowanie na pochwałę w tym autobusie zasługuje kultura pracy silnika i skrzyni biegów. Wszytko płynnie działa,a na siedzeniach wygodnie się podróżuje. Do minusów można na pewno zaliczyć trzeszczące na wybojach plastiki i znikomą liczbę miejsc dostępnych bezpośrednio z niskiej podłogi.
PS: On powinien być podpięty pod główną siedzibę firmy Pol-Mot Warfama czy pod oddział lubelski? Ma przecież w końcu lubelskie blachy.
3 Dąbrowica -> Głusk

Author: Fafik
driver
Comments: 8

25 august 2011 - Lublin, ul. Wyzwolenia.
Author: P_B

7 september 2011 - Wałbrzych, ul. Sokołowskiego. Kolejny tester w Wałbrzychu, wywarł na mnie pozytywne wrażenie, zawieszenie lepsze niż w Citelisie, nie tłucze i nie trzeszczy tak jak one, już o Scanii nie wspominając. Spora kabina ułatwia pracę kierowcy, na minus natomiast rozplanowanie wnętrze, strasznie dużo schodków i pomostów, poza rozkładanymi brak siedzeń na niskiej podłodze oraz zbyt powoli zamykające się drzwi i blokada przystankowa. Mimo to wóz bardzo fajny i myślę, że spokojnie sprawdziłby się u nas w mieście.
Author: Adrian Henszel

Comments: 8

12 september 2011 - Lublin, ul. Szeligowskiego. Autobus ze względu na swoją nietypową konstrukcję i niską jakość wykonania został odebrany raczej z umiarkowanym entuzjazmem.
Author: 16v

Comments: 1

14 september 2011 - Szczawno-Zdrój, ul. Solicka. Całkiem fajny wózek z tego SORa, wstawic okna odsuwane i wóz idealny na nasze wałbrzyskie warunki.
Author: Adrian Henszel

Comments: 3

15 september 2011 - Wałbrzych, ul. Kolejowa. I wszystko jest jasne będą zwolnienia w MPK. KLIK.
Author: Tomek94

Comments: 1

24 september 2011 - Łódź, ul. Generała Stanisława Maczka
Author: Kuba Batorowicz

Comments: 1

24 september 2011 - Łódź, ul. Obywatelska -> ul. Pienista.
Author: SEC

Comments: 3

24 september 2011 - Łódź, ul. Maczka. Taka czeska pokraka testowana jest w Łodzi. Może doczekam się wreszcie jakiegoś Sancity :)
Author: MKazik

Comments: 1

26 september 2011 - Łódź, ul. Śląska.
Author: Kuba Batorowicz

Comments: 1

2 october 2011 - Łódź, al. Jana Pawła II.
Author: MNK

13 october 2011 - Wrocław, pętla Klecina (Stacja Kolejowa).
Author: Turbo94

Comments: 2

13 october 2011 - Wrocław - Klecina, pętla Klecina (stacja kolejowa). Tysiączek jak widać wrócił na wrocławskie drogi ;) SOR jako 107-02 za chwilę odjedzie w kierunku Dworca Świebodzkiego.
Author: Stefan_K
edytor
Comments: 5