Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Setra S315 UL #T035

Details

NameSetra S315 UL
(Setra) /Setra S31x UL
VINVF932500000300179
Build Number
Built1998
Scrapped
Owners
2009PKS Polonus Warszawa
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
2009WE 0247T
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
2009T035 / PKS Polonus Warszawa
Other Information
baza NDM

od 07.2011 -> baza Warszawa

Photos

23 september 2009 - Wieliszew, ul. por. J. Przedpełskiego. Autobus opuszcza osiedle obok Zakładu Wodociągu Północnego i kieruje się do Nowego Dworu Mazowieckiego.
Author: Siecool

Comments: 1

29 january 2011 - Warszawa, ul. Modlińska. Jedna z wielu zakupionych w ostatnim czasie przez PKS podmiejskich Setr.
Author: empi
limitercenzoredytorgoddriver
28 october 2011 - Podole, gmina Tarczyn, DK 7. Wakacje już się skończyły, a na pospiesznych PKS Warszawa dalej puszcza autobusy podmiejskie podbierane z bazy NDM :/
Author: empi
limitercenzoredytorgoddriver
Comments: 3

19 june 2012 - Warszawa, Aleje Jerozolimskie. Pozdejmowali z setry wszelkie emblematy. Czyżby jeździła dla Euro2012? Tu na przewozie pracowniczym dla Citi Handlowego.
Author: straszny
newserlimitercenzoredytorgoddriver
22 july 2012 - Mikołajki, Plac Kościelny. Setra przed wakacyjnym kursem Mikołajki - Warszawa (16:00P) przez Ruciane-Nida, Pisz, Łomżę, Ostrów Mazowiecką.
W pierwotnej wersji pochodzącej z lat 80. (możliwe że i wcześniej) ten kurs wykonywany był w relacji Warszawa - Pisz, z wakacyjnym wydłużeniem do Rucianego-Nidy. Niemniej już przed 1990 autobus przez cały rok kursował do Piszu i tak było mniej więcej przez kilkanaście lat. Potem kurs wydłużono do Rucianego-Nidy, zaś w wakacje dojeżdżał do Mikołajek. Na początku 2012 roku kurs na kilka miesięcy poza sezonem wakacyjnym dostał terminy (5-1). Ostatni raz autobus pojawił się w Mikołajkach w wakacje 2014 roku, aktualnie przez cały rok wykonywany jest w relacji Warszawa - Ruciane-Nida.
Mikołajki dla wszystkich sezonowych kursów są wyłącznie przystankiem przelotowym. Jedynym przewoźnikiem kończącym tu trasę był PKS Warszawa - z przerwą od 14:05 do 16:00.
Policja widoczna za autobusem wypisuje właśnie mandaty kierowcom nie przestrzegającym zakazu zatrzymywania się.

Author: Jarkie
newser
Comments: 3

13 july 2013 - Gdynia, ul. Dworcowa. Kurs sezonowy Warszawa - Karwia.
Author: Steno

9 june 2019 - Grójec, ul. Piotra Skargi x Piłsudskiego. Kurs Warszawa, Metro Wilanowska - Grójec (8:00 b) przez Piaseczno, Prażmów.
Aktualnie Setra jeździ na polonusowych kursach "lokalnych". Na trasie Warszawa - Grójec kursy zwykłe realizuje 2 przewoźników: PKS Grójec i PKS Polonus o.Piaseczno. Niemniej każdy jedzie inną trasą, więc "nie wchodzą sobie w paradę". I tak powinno być. Nie ma wzajemnego podjeżdżania się, a mieszkańcy mają komunikację.
Taki podział rynku istnieje od zawsze, a na pewno już od kilku dekad. Wprawdzie w latach 60. obie trasy były obsługiwane przez grójecki oddział WPPKS Warszawa. Jednak już 10 lat później nastąpił podział obowiązujący do dzisiaj. Chociaż w porównaniu z czasami obecnymi na linii "piaseczyńskiej" jest kilka różnic. Po pierwsze (jak łatwo się domyślić) wtedy było znacznie więcej kursów. Po drugie konieczność przesiadki w Piasecznie.

Author: Jarkie
newser
Comments: 2