Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up


Mercedes-Benz OC500LE / Askamax #TKKN 079

Details

NameMercedes-Benz OC500LE / Askamax
(Askamax) Mercedes-Benz OC500LE (634)/
VINWEB63422021000149
Build Number
Built2005
Scrapped
Owners
20052015Λεωφορεία Λευκωσίας λτδ. Λευκωσία (Lefkosía)
2015Ζήνωνας Λάρνακα (Lárnaka)
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
2005TKKN 079

Photos

25 may 2016 - Δρομολαξιά [Dromolaxiá], Διεθνούς Αερολιμένα Λάρνακας (Międzynarodowy Port Lotniczy Lárnaka), linia 417

Zanim na Cyprze utworzono zorganizowaną komunikację publiczną, w większości miast i regionów istniały różne przewozy, organizowane przez lokalne małe firmy; często były to spółdzielnie Π.Ε.Α.Λ. W roku 2010 z tymi firmami "rozliczono się". Zrekompensowano im stracone koncesje, nowi operatorzy przejęli ich tabor, a często także trasy. Dawni przewoźnicy zajmują się teraz turystyką i wynajmami.
Wyjątkiem był przewoźnik Λεωφορεία Λευκωσίας ze stolicy, z którym władzom nie udało się porozumieć. Przewoźnik ten obsługiwał niemałą siatkę połączeń i w latach 2006-2008 zakupił sporo (jak na Cypr) nowoczesnych autobusów, w tym takie składaki na podwoziu mercedesa, jak również nowiutkie mercedesy citaro czy scanie omnicity ze Słupska. Autobusy te przez pięć lat stały między drzewami w jakimś sadzie i niszczały (ich zdjęcia można znaleźć na angielskich galeriach). Teraz jednak odkupił je operator z Lárnaki, który wprawdzie taboru ma dużo, ale człowiek ma teraz wrażenie, że wszędzie spotyka tylko ten "nowy" tabor.

Author: fafax

13 january 2018 - Larnaka, plac przy dworcu autobusowym. Klasyczny Hillman Minx odwiedził młodszych, ale większych braci obsługujących na co dzień komunikację na wyspie.
Author: Sadorg
cenzoredytor
Comments: 2


Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online: