Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Poznańskie Pożegnania vol. 2 - Neoplan N4016

2020-10-03

Właściciel witryny o historii komunikacji "LUBEL" ma przyjemność zaprosić na imprezę komunikacyjną - "Poznańskie Pożegnania vol. 2 - Neoplan N4016". Jest to kontynuacja cyklu imprez organizowanych wraz z przewoźnikami powiatu poznańskiego, którzy wymieniają flotę i stopniowo żegnają starsze autobusy. Podczas przejazdu pożegnany ostatniego liniowego Neoplana N4016 w Wielkopolsce (a jednego z dwóch ostatnich liniowych miejskich Neoplanów w sieci ZTM Poznań).

Przejazd odbędzie się 3 października 2020 roku. Rozpoczęcie jest planowane o godzinie 09:30 na pętli autobusowej Dębiec od strony ul. Opolskiej w Poznaniu. Zakończenie przejazdu planowane jest na godzinę 17:00 w tym samym miejscu. Podczas przejazdu przewidziane są liczne fotostopy oraz niespodzianki na trasie.

Koszt udziału: 30 zł od osoby (płatność odliczoną gotówką u organizatora w dniu przejazdu).

Obowiązkowe zapisy na imprezę: https://forms.gle/b8jAs81k6j95yhAbA
Link do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/607684726590734/
Osoby które nie ukończyły 18 roku życia muszą przebywać pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna, bądź posiadać pisemną zgodę na udział imprezie. Informuję iż zaznaczenie opcji "Wezmę udział" na portalu Facebook nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na przejazd!
Minimalny wiek uczestnika - 16 lat.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przejazdu proszę o kontakt z organizatorem poprzez pocztę elektroniczną: piotrlubomirski@onet.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ZE WZGLĘDU NA OBECNĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ.
Author: jacekso
GT

Srebrne gody Mercedesa, czyli Überlandem wokół Oleśnicy

2020-10-10

Użytkownicy michalsolaris oraz EmIkar5321 zapraszają na przejazd autobusem Mercedes-Benz O407 o numerach rejestracyjnych DSR 33293 należącym do przewoźnika Polbus-PKS z Wrocławia. Wóz obchodzi w tym roku ćwierćwiecze swojego istnienia, stąd też nazwa imprezy. Starsze autobusy produkcji niemieckiej sprowadzone do Polbusu jako używane odchodzą już powoli w niepamięć, zastępowane przez kolejne Setry S315UL.

Przejazd odbędzie się w dniu 10 października 2020 roku. Start odbędzie się o godzinie 10:00 z dworca autobusowego w Oleśnicy przy ul. Rzemieślniczej, możliwe jest jednak zabranie uczestników z dworca kolejowego Oleśnica, przy którym się zatrzymamy. Następnie udamy się w niemalże 200-kilometrową trasę, zahaczając o tereny leżące zarówno w bezpośredniej okolicy tego 40-tysięcznego miasta, jak i nieco bardziej oddalone, włącznie z sąsiednimi województwami - opolskim oraz wielkopolskim. Podczas imprezy przewidujemy zróżnicowane fotostopy m.in. wśród interesujących krajobrazów doliny Widawy czy inne atrakcje i niespodzianki. Zakończenie przejazdu planowane jest na godzinę 17:00 w tym samym miejscu.

Przewidywana składka na przejazd wynosi 30 złotych, płatne w dniu imprezy. Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: ikarus5313@wp.pl, w tytule należy umieścić frazę "IMPREZA OLEŚNICA - (swoje imię i nazwisko)".

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco będą umieszczane stosowne informacje (kliknięcie "wezmę udział" NIE JEST równoznaczne z zapisaniem się na przejazd):
FB
Author: Tyszek
GT

Jesień na dwie peerki

2020-10-10

Zapraszamy 10 października na wyjątkową wycieczkę dwoma Jelczami PR110 z kolekcji Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej.

Imprezę rozpoczniemy o godz. 10:00 na pętli Metro Marymont, zakończymy ją ok. godz. 17:00 w pobliżu centrum.

Z powodu ciągłego stanu epidemii obowiązują maseczki oraz przedpłaty w wysokości 40 zł na konto, które podamy mailowo po zapisaniu się.

Zapisy pod linkiem - https://forms.gle/Jt2XRBfkQKyRco986 (kliknięcie "wezmę udział" w wydarzeniu na fb nie oznacza zapisania się). Liczba miejsc jest ograniczona do liczby siedzących w obu pojazdach. Każdy zapis będzie potwierdzony mailem z szczegółami.

Istnieje możliwość zapłaty w dniu imprezy, wtedy należy przygotować 60 zł.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy wpuszczenia wybranych osób.

Na imprezie odwiedzimy miejsca związane z zajezdnią Redutowa z której pochodzi nasza "nowa" peerka nr 5299 czyli okolice Woli, Bemowa, ale także Śródmieścia.

Wydarzenie na FB - https://facebook.com/events/s/jesien-na-dwie-peerki/355620699153822/?ti=cl
Author: mzk804
GT

[Zmiana terminu!] Jesienny Plener z Kwadratem

2020-10-17

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na jesienną imprezę Jelczem 120M/3. W trakcie przejazdu odwiedzimy Chrzanów i okolice oraz Jaworzno i Trzebinię. Będziemy podróżować Jelczem o numerze 44 z firmy Irex Sosnowiec.
Przejazd odbędzie się w sobotę 17 października 2020 roku. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10:00, a zakończenie zaplanowano na godzinę 17:30. Miejsce rozpoczęcia zostanie podane wkrótce, ale prawdopodobnie będzie to ulica Fabryczna przy dworcu kolejowych oraz Zielona przy dworcu Chrzanów Śródmieście. Koszt imprezy to 40 złotych od osoby, płatne w dniu imprezy.
Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miasto, z którego przybywa uczestnik przyjmowane są wyłącznie pod adresem email: migiemekstremalnie@interia.pl Zgłoszenia przyjmowane są do 13 października 2020.
W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, zasłanianie ust i nosa będzie obowiązkowe w czasie trwania całej imprezy!

fb
Author: jacekso
GT


Operators

  Operator:

  Vehicle

  Operator
  Vehicle Number, registration plate, VIN or full name (Use * as wildcard)


  Administrator choice


  Author: Domas (8)

  Author: Filip Budny (7)

  Author: Oskarpaj (7)

  Author: Brzoza (6)

  Author: Luke (5)

  Author: Łukasz Kuczewski (4)

  Author: Paweł Rząsowski (4)

  Author: Szeryf (4)

  Author: Krystian Jacobson (3)

  Author: Michał D. (3)

  Author: Paweł_K (3)

  Author: no future (2)

  Random Photos


  Disclaimer

  Service Phototrans is available thanks to Przewozy Autobusowe Gryf Kartuzy and many people listed here
  Spawacz
  Jacek So
  Drucik
  Egon
  Grzegorz Sobala
  Michuss
  Sicm
  Filip Kuncewicz
  Rafi
  Marcin Radwanski
  Pawel Chmielecki
  Mokum
  ET22-1008
  Straszny
  Michal Tarnobrzeg
  Sinister
  Macianty
  Matej Solec
  Michal Pawlowski
  Marcin Polom
  Adam Nojman
  Piotr Tomasik
  Krystian Jacobson
  Borys Zadorecki
  Piotr B
  Vredny
  Tomasz Karolak
  Tilo
  Adam_S
  Butthead
  Kolins
  12Groszy
  Olsen
  Mcmaxim
  6305
  Grzegorz Roman Konig
  Konrad Adam Zakrzewski
  Marek Pawlukowicz
  Misiek194
  Jeżyk
  Marci B.
  Passenger Lukasz Staniszewski
  Krzyszto Wasilewski
  Grzegorz Jarzyna
  Cztram
  PBC
  Kisie 014
  Mario
  Piotr Banas
  Wojtazz
  Busmen
  Sebastian M
  Tomk
  Tomasz Szydlowski