Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Tarnobrzegu Karol Szczepanik/

MAN NÜ283 #041

10 december 2016 - Tarnobrzeg, ul. Kwiatkowskiego. Nowy nabytek tarnobrzeskiego MPK zajeżdża na stacje ORLEN aby się zatankować. Wkrótce, przyszły #041 zadebiutuje na liniach komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu.
Author: Michał
newser
20 december 2016 - Padew Narodowa, Rynek. Od dnia 15 grudnia 2016 roku Polkar wykonuje nową linię pracowniczą do Mielca do zakładu firmy Lear. Linia ta kursuje od poniedziałku do piątku na trzy zmiany.

Trasa: Tarnobrzeg - Siedleszczany - Suchorzów - Skopanie - Wola Baranowska - Baranów Sandomierski - Dymitrów Duży - Padew Narodowa - Mielec Lear (powrót w kolejności odwrotnej).

Author: Michał
newser
Comments: 2

MAN NÜ283 #054

15 december 2017 - Trześń. MPK Tarnobrzeg rozwinęło swoje skrzydła w kontekście linii pracowniczych do zakładów Lear w Mielcu. Od ponad miesiąca kursują już na czterech takich liniach. Nowym połączeniem jest trasa z Sędziszowa Małopolskiego do Mielca przez Borek Wielki, Kamionkę, Leszcze, Hucisko, Zapole, Trześń, Niwiska, Dobrynin oraz Rzemień.
Author: Michał
newser
15 december 2017 - Kamionka. Najświeższy nabytek tarnobrzeskiego MPK został skierowany na linie pracownicze do zakładu Lear w Mielcu.
Author: Michał
newser
20 july 2018 - Tarnobrzeg, ul. Żeglarska. Nareszcie udało mi się złapać MANa #054 w nowych firmowych biało - niebieskich barwach. Na zdjęciu powyższy autobus wraz z MANem #007 przewoził młodzież z Sandomierza do ośrodka "Marina" nad Jeziorem Tarnobrzeskim.
Author: Michał
newser
Comments: 1

26 october 2018 - Dobrynin. MAN #054 od drugiej połowy września 2018r. powrócił na swoją stałą linię pracowniczą relacji: Sędziszów Małopolski - Mielec Lear - Sędziszów Małopolski.
Author: Michał
newser
25 may 2020 - Tuszów Narodowy, DW 985. MAN #054 po ponad rocznej przerwie wrócił do regularnej jazdy. Tym razem jego stałą trasą jest linia pracownicza relacji Tarnobrzeg - Mielec - Tarnobrzeg.

Wbrew pozorom kierowca jest przyjazny, pozdrowienia :)

Author: Michał
newser
21 september 2020 - Tarnobrzeg, ul. Sielecka. Pod koniec ubiegłego tygodnia MAN #054 zadebiutowało na liniach komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu. Póki co, głównie wykonuje poranny przewóz dzieci z osiedli Sielec i Zakrzów do Szkoły Podstawowej nr 9.
Author: Michał
newser
21 september 2020 - Tarnobrzeg, al. Warszawska. W roku szkolnym 2020/2021 wszystkie zadania z przewozami dzieci tradycyjnie zgarnęło tarnobrzeskie MPK.
Author: Michał
newser
23 november 2020 - Tarnobrzeg, ul. Zakładowa. Nareszcie ustrzeliłem MAN-a #054 na kursie linii tarnobrzeskiej komunikacji miejskiej. Ogólnie autobus ten najczęściej pojawia się na porannym kursie linii "9" z godziny 5:40. Jednak zdarzają się takie dni, że rano pojedzie do Machowa jako linia "9BIS" lub "12" i po kilkugodzinnym postoju wróci liniowo do Tarnobrzega.
Author: Michał
newser
Comments: 1

4 february 2021 - Mielec, ul. Partyzantów. W pierwszej połowie grudnia 2020 r. MAN #054 zaprzestał kursowania na liniach komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu i z powrotem został przydzielony do obsługi linii pracowniczych do Mielca. Obecnie #054 powrócił na linię, na której zaczynał swoją eksploatacje w MPK - Sędziszów Młp. - Mielec Lear - Sędziszów Młp.
Author: Michał
newser