Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Tarnobrzegu Karol Szczepanik/

Volkswagen Transporter T5 / Kutsenits City IV #030

5 february 2016 - Tarnobrzeg, ul. Zamkowa.
Author: Michał
newser
27 may 2016 - Tarnobrzeg, ul. Odwet Jędrusie. Dzisiaj wyjechały trzy z pięciu autobusów z taką reklamówką. Dwa pozostałe to #007 i #039.
Author: Michał
newser
26 june 2016 - Tarnobrzeg, ul. Mickiewicza. Kutsenits na pierwszym niedzielnym kursie linii "2" w stronę osiedli Ocice i Mokrzyszów.
Author: Michał
newser
27 september 2016 - Tarnobrzeg, ul. Piętaka. Kutsenits po dwóch miesiącach przerwy, ze względu na awarię silnika, wyjechał na tarnobrzeskie ulice. Dzisiaj wykonał jedynie popołudniowe zadanie kursu szkolnego numer 4.
Author: Michał
newser
15 january 2017 - Tarnobrzeg, ul. Litewska. W dniu dzisiejszym z okazji XXV Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tarnobrzeska komunikacja miejska jest za darmo dla wolontariuszy oraz dla osób, które posiadają na ubraniu naklejone serduszko.
Author: Michał
newser
28 april 2017 - Tarnobrzeg, ul. Sienkiewicza. Na początku kwietnia 2017r. na ważniejszych przystankach autobusowych oraz we wszystkich autobusach kursujących na liniach miejskich pojawiły się schematy przedstawiające trasy poszczególnych linii komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu.
Author: Michał
newser
Comments: 3

3 october 2017 - Tarnobrzeg, ul. Wyspiańskiego. Kutsenits na powrocie linii "4" skręca w lewo na ulicę Sikorskiego. Od dzisiaj (3 października 2017r.) wszystkie autobusy komunikacji miejskiej omijają ulicę Kopernika objazdem przez ulice Sikorskiego i Sienkiewicza. Jest to wywołane tym, iż zamknięto skrzyżowanie ulic Kopernika i 11 Listopada z powodu budowy ronda.
Author: Michał
newser
7 december 2017 - Tarnobrzeg, ul. Kopernika. Od poniedziałku (3 grudnia 2017r.) tarnobrzeska komunikacja miejska powróciła na gruntownie wyremontowaną ulicę Kopernika. Remont objął m.in.: budowę nowego ronda w mieście oraz nowe lokalizacje przystanków autobusowych.

Pozdrowienia dla kierującej :)

Author: Michał
newser
Comments: 3

29 april 2018 - Tarnobrzeg, ul. Rusinowskiego. W niedzielę odbyła się XXXVIII edycja Tarnobrzeskiego Biegu Siarkowca. W związku z tym od godziny 11:00 do 13:30 zamknięto część ulic w centrum miasta, przez co autobusy komunikacji miejskiej kursowały objazdami.
Author: Michał
newser
16 september 2018 - Tarnobrzeg, ul. Stanisława Orła. Autobusy jadące linią "2" na ulicy Mickiewicza muszą odbić w lewo na ulice Szpitalną i Sikorskiego, a następnie z ulicy Sikorskiego zjechać w wąskie osiedlowe uliczki (Czerwonego Krzyża, Orła, Długosza). Większe MANy mają tam spore problemy z wykręceniem.
Author: Michał
newser
23 december 2018 - Tarnobrzeg, ul. Odwet Jędrusie. Niespełna miesiąc temu podano rozstrzygnięcie przetargu na obsługę komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu. Tak więc, przez kolejne 4 lata linie miejskie w dalszym ciągu będzie wykonywała firma Polkar/MPK Tarnobrzeg.
Author: Michał
newser
12 august 2019 - Tarnobrzeg, ul. Litewska. W ostatnim czasie Kutsenits #030 przeszedł remont mechaniczny, jak i lakierniczy. Dodatkowo otrzymał nowy wzór numerów taborowych.

Pozdrowienia dla kierowcy !

Author: Michał
newser
Comments: 2

14 march 2020 - Tarnobrzeg, ul. Moniuszki. W tarnobrzeskiej komunikacji miejskiej także wdrożono metody zapobiegawcze zarażenia się wirusem. Od piątku wszystkie autobusy posiadają "strefy wydzielone", zaś dopiero od najbliższego wtorku (17 marca 2020 r.) zostanie zawieszona sprzedaż biletów u kierowców. Ponadto przy praktycznie zerowej frekwencji wypuszczono na linie wszystkie najmniejsze pojazdy w taborze.
Author: Michał
newser
4 july 2020 - Tarnobrzeg, ul. Słomki. Od jakiegoś czasu Kutsents #030 kursuje z tablicami kierunkowymi przy szybie, gdyż jego wyświetlacz uległ awarii...
Author: Michał
newser
5 september 2020 - Tarnobrzeg, ul. Mickiewicza. Z dniem 31 sierpnia 2020 r. autobusy komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu kursujące na linii "3" powróciły na swoją stałą trasę, a więc na wyremontowaną ulicę Mickiewicza. Co najważniejsze, remont głównej ulicy na osiedlu Miechocin zakończył się dwa miesiące przed terminem, co na tarnobrzeskie realia jest wynikiem wręcz niewiarygodnym. Powyższa ulica dosyć mocno zmieniła się. Droga została zwężona, powstały po obu stronach szerokie chodniki z ciągiem pieszo - rowerowym oraz nowe oświetlenie uliczne LED. Przebudowana została zatoka autobusowa dla przystanku Mickiewicza 05, gdzie także powstała nowa wiata, zaś przystanek Mickiewicza 02 został przeniesiony o kilkanaście metrów do przodu.
Author: Michał
newser
31 october 2020 - Tarnobrzeg, ul. Moniuszki. W dniu 26 października 2020 r. już oficjalnie rozpoczął się wyczekiwany remont krótkiego odcinka ulicy Mickiewicza (od ronda Siarkowców do skrzyżowania z ulica Kochanowskiego). W związku z tym, autobusy na liniach miejskich: "2", "3" (powrót) oraz "9" poruszają się objazdem przez ulice: Niepodległości, 1 Maja i Moniuszki.
Author: Michał
newser
21 december 2020 - Tarnobrzeg, Rondo Młodzieżowego Ruchu Oporu. Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim użytkownikom TWB oraz przeglądającym życzę zdrowych, spokojnych, radosnych i wesołych Świąt ;)
Author: Michał
newser
Comments: 3

Volkswagen Transporter T5 / Kutsenits City IV #060

12 september 2018 - Tarnobrzeg, ul. Polna. Nowy nabytek tarnobrzeskiego MPK jest przeznaczony głównie na przewozy szkolne. Zastępuje starszego Kutsenitsa #018, którego los bliższy jest na złomie niż na jakiejkolwiek trasie.
Author: Michał
newser
Comments: 2

18 september 2018 - Tarnobrzeg, ul. Konfederacji Dzikowskiej. Obecnie wszystkie zadania szkolne nadal przewozi tarnobrzeskie MPK.
Author: Michał
newser
12 november 2018 - Tarnobrzeg, ul. Mechaniczna. W ustawowo wolny poniedziałek z okazji obchodzenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, tarnobrzeska komunikacja miejska kursowała według rozkładu jazdy jak w dni robocze, lecz bez kursów szkolnych. Duża część zakładów pracy w Machowie była pozamykana, dzięki czemu na liniach miejskich ("9BIS" i "12") po raz pierwszy pojawiły się busiki, które na co dzień jeżdżą wyłącznie na przewozach szkolnych.
Author: Michał
newser
16 december 2018 - Tarnobrzeg, ul. Dzikowska. Kutsenits #060 oficjalnie zadebiutował na liniach komunikacji miejskiej wykonując regularnie kursy przez cały dzień. W dni robocze szkolne #060 będzie głównie obsługiwać przewozy szkolne, zaś w dni weekendowe oraz świąteczne pojawi się na liniach miejskich.
Author: Michał
newser
13 june 2019 - Tarnobrzeg, ul. Dąbrowskiej. Kutsenits #060 powrócił na przewozy szkolne po dłuższej nieobecności, także w nowym oznaczeniu taborowym.
Author: Michał
newser
11 july 2019 - Tarnobrzeg, ul. Mickiewicza. Od kilku dni Kutsenits #060 powrócił do kursów na liniach miejskich i wykonuje je przez cały dzień.
Author: Michał
newser
17 december 2019 - Tarnobrzeg, ul. Odwet Jędrusie. Ze względu na spore opóźnienia już na przystanku początkowym, odjazd kursu linii "4" z 16:33 został przesunięty na 16:43.
Author: Michał
newser
26 may 2020 - Tarnobrzeg, ul Robotnicza -> ul. Budowlanych. Od 25 maja 2020 r. ze względu na remont ulicy Mickiewicza na osiedlu Miechocin oraz zmiany organizacji ruchu na tamtejszej ulicy, wprowadzono objazd dla linii "3". Tymczasowa trasa "trójki" wiedzie przez wąskie i ciasne uliczki osiedla Miechocin (ulice: Krzywa, Robotnicza, Budowlanych i Czerwonego Krzyża), na których większy autobus nie ma szans jakiegokolwiek przejazdu (nawet taki jak MAN 469).
Author: Michał
newser
28 august 2020 - Tarnobrzeg, ulica Krzywa. To były ostatnie dni objazdu linii 3 wąskimi i ciasnymi uliczkami osiedla Miechocin. Od 31 sierpnia linia 3 wróciła na wyremontowaną ulicę Adama Mickiewicza. Serdecznie podziękowania i pozdrowienia dla machającego kierowcy Michała, za rozmowy i poświęcony mi czas, podczas mojego pobytu w Tarnobrzegu.
Author: Sławek135

Comments: 1

31 august 2020 - Tarnobrzeg, ulica Dzikowska. Pozdrowienia dla kierowcy.
Author: Sławek135

31 october 2020 - Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego. W dniu 22 października 2020 r. rozpoczął się drugi etap remontu skrzyżowania ulic Sikorskiego - Wyszyńskiego - Zwierzyniecka, w którym zamknięto drugą stronę krzyżówki od strony ulicy Zwierzynieckiej, a ruch skierowano na przeciwny, świeżo wyasfaltowany pas. Taki zabieg spowodował, że autobusy komunikacji miejskiej kursujące na liniach "B" i "C" zmieniły swoją trasę objazdową. Na obecną chwilę jeżdżą tak samo jak linie "2" i "9BIS", a więc przez ulice: Kazimierza Wielkiego, Sikorskiego i Sandomierską.
Author: Michał
newser
20 december 2020 - Tarnobrzeg, ul. Mechaniczna. Dzisiaj podczas przerwy kursu linii "9" w Machowie powyższy Kutsenits City IV #060 uległ pożarowi. Najprawdopodobniej w autobusie doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.
Więcej informacji oraz zdjęć w linku obok -> LINK

Autorem fotografii jest Pan Mateusz Chmielowiec, któremu bardzo dziękuje za udostępnienie zdjęcia.

Author: Michał
newser
Comments: 1

24 december 2020 - Tarnobrzeg, al. Warszawska. Już dwa dni po małym "pożarze" powyższy Kutsenits #060 wrócił na tarnobrzeskie linie miejskie. Ogólnie nic wielkiego się nie stało, za dużo afery, paniki i piany gaśniczej :P

Serdeczne pozdrowienia dla machającej kierowcy :)

Author: Michał
newser

Volkswagen Transporter T5 / Kutsenits City IV #080

25 october 2019 - Tarnobrzeg, ul. Sienkiewicza. Kolejny Kutsenits zadebiutował na tarnobrzeskich ulicach. Równocześnie jest to najmłodszy pojazd obsługujący linie komunikacji miejskiej.
Author: Michał
newser
Comments: 3

6 november 2019 - Tarnobrzeg, ul. Tarnowskiego. Najnowszy Kutsenits #080 również posiada już widoczne numery taborowe i inne oznaczenia.
Author: Michał
newser
26 november 2019 - Tarnobrzeg, ul. Dworcowa. Trochę spóźnione życzenia, ale lepiej późno niż wcale :) Tak więc, z okazji nadejścia nowego 2020 roku wszystkim użytkownikom TWB oraz przeglądającym życzę jeszcze lepszego roku niż poprzedni oraz przede wszystkim zdrowia, radości i szczęścia. Szczęśliwego nowego 2020 roku :)
Author: Michał
newser
Comments: 1

18 august 2020 - Tarnobrzeg, ulica Szpitalna.
Author: Sławek135

19 august 2020 - Tarnobrzeg, ulica Budowlanych. Pozdrowienia dla sympatycznego kierowcy.
Author: Sławek135

20 august 2020 - Tarnobrzeg, skrzyżowanie ulic Władysława Sikorskiego/Henryka Sienkiewicza. Pozdrowienia dla Michała.
Author: Sławek135

Comments: 1

10 october 2020 - Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego. Autobusy komunikacji miejskiej jeżdżące na linii "2" kursują objazdem przez ulice: Kazimierza Wielkiego, Sikorskiego i Sandomierską.
Author: Michał
newser
22 december 2020 - Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego. W dniach od 21 grudnia 2020 od godziny 8:00 do 23 grudnia 2020 do godziny 8:00, ze względu na prace remontowe, została zamknięta ulica Mickiewicza na wysokości dworca autobusowego. Dlatego też autobusy tarnobrzeskiej komunikacji miejskiej na liniach: "2", "3", "9", "9BIS" oraz "12" kursują objazdem przez ulice: Szpitalną i Sikorskiego. Jednakże poniektórzy kierujący korzystali z szybszego "skrótu" jakim jest przejazd przez zniszczoną i nierówną ulicę Rusinowskiego.
Author: Michał
newser
4 april 2021 - Tarnobrzeg, ul. Ocicka.

Z okazji świąt Wielkanocnych wszystkim tu zgromadzonym życzę zdrowych, radosnych i Wesołych Świąt :)

Author: Michał
newser