1.01.1986 pierwsza rej.
2006 ex Niemcy
19.04.2006 KOS 44YG
29.05.2006 TOS 60PE
24.11.2016 demontaż na wniosek
Zdjęcia
9 lipca 2007 - Częstochowa, dworzec PKS. Mesio wraca do domu po wykonywanym tylko w niedziele pospiesznym Lublin (19.20) - Wrocław (5.45) przez: Kraśnik, Ostrowiec, Kielce, Cze-wę, Opole, Brzeg.
Kurs został uruchomiony 01.08.2006 jako codzienny z powrotem w ciągu nocy.
W kwietniu 2007r. kurs został ograniczony do niedzieli (w pozostałe dni tylko do Ostrowca) i wyruszał w drogę powrotną 2 godziny po dotarciu do Wrocławia.
W 2010r. (prawdopodobnie z początkiem wakacji) został ostatecznie zawieszony.
Wcześniej PKS Ostrowiec Św. jeździł do Wrocławia z Ostrowca kursem dziennym przez: Starachowice, Końskie, Radomsko, Częstochowę, Opole.Częstochowa, dworzec PKS. Mesio wraca do domu po wykonywanym tylko w niedziele pospiesznym Lublin (19.20) - Wrocław (5.45) przez: Kraśnik, Ostrowiec, Kielce, Cze-wę, Opole, Brzeg.
Kurs został uruchomiony 01.08.2006 jako codzienny z powrotem w ciągu nocy.
W kwietniu 2007r. kurs został ograniczony do niedzieli (w pozostałe dni tylko do Ostrowca) i wyruszał w drogę powrotną 2 godziny po dotarciu do Wrocławia.
W 2010r. (prawdopodobnie z początkiem wakacji) został ostatecznie zawieszony.
Wcześniej PKS Ostrowiec Św. jeździł do Wrocławia z Ostrowca kursem dziennym przez: Starachowice, Końskie, Radomsko, Częstochowę, Opole. Autor: Wojciech Liberda
Komentarze: 2
26 lipca 2012 - Makowiec, gmina Skaryszew, ul. Radomska. Kurs z Opatowa (14:15) do Radomia (16:40) przez Ostrowiec Świętokrzyski i Iłżę.Makowiec, gmina Skaryszew, ul. Radomska. Kurs z Opatowa (14:15) do Radomia (16:40) przez Ostrowiec Świętokrzyski i Iłżę. Autor: empi