Jesteś niezalogowany | Zaloguj się | Zarejestruj się
Nawet trzy mosty dalej, bo Poniatowskiego, Łazienkowski i dopiero Siekierkowski.
Trasa 162 była bardzo ciekawa przez 2 etapy, ponieważ w kierunku EC Siekierki przekraczało 3 razy Wisłę, najpierw dwukrotnie Most Świętokrzyski, a na samym końcu Most Siekierkowski. Dla odmiany wracało właśnie przez Most Łazienkowski.
@Grzywus: Dzięki za poprawienie. @ashir: Ciężko było się w tym połapać
Wiem, na szczęście kierowcy dawali sobie radę, ba nawet niektórzy "przemówili" do pasażerów, czy to przez mikrofon (bez wychodzenia z kabiny) czy też bez niczego, a jedynie wychodząc z kabiny. Przemówili i to w sposób konkretny, tak dokładnie jak na jakiejś wycieczce szkolnej. Brawo za solidność!